Çift Danışmanlığı

Çift danışmanlığı, çiftlerin iletişim becerilerini geliştirmelerine, duygusal bağlarını güçlendirmelerine ve çatışmaları çözmelerine yardım etmek için yapılır. Evli, nişanlı ya da ilişki içinde olan tüm çiftlerle uygulanabilir.

İlişkilerde karşılaşılan yaygın sorunlar arasında güven eksikliği, sadakatsizlik, maddi sorunları, farklı değerler ve inançlar, cinsel uyumsuzluk, iletişim sorunları ve aile içi çatışmalar yer alabilir.

Çift danışmanları, çiftlerin sorunlarını ele almak ve ilişkilerini geliştirmek için çeşitli teknikler kullanırlar. Bu teknikler arasında iletişim becerilerini geliştirmek, çatışma yönetimi, empati kurmak, ortak hedefler belirlemek ve duygusal bağları güçlendirmek yer alabilir.

Terapist, çiftlerin birbirlerinin perspektiflerini ve duygularını anlamalarına, güçlü bir bağ oluşturmalarına ve zorlukları aşmalarına yardım eder.

Diğer Hizmetler:

Çift İlişkisi Testi:

İlişkinizi analiz etmek, hangi alanlarda gelişmeye ihtiyacınız olduğunu öğrenmek, hangi konularda çatışma yaşadığınızı/yaşayacağınızı anlamak ya da terapiye ihtiyacınız olup olmadığını keşfetmek için 3 görüşmelik bir program hazırladık. Aynı zamanda ilişkinizde gelişiminizi desteklemek için modüler programlar hazırladık. Aşağıda bu programlar hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Çift İlişkisi Testi

 

Çiftlere Yönelik Atölyeler:

Atölye çalışmaları, çiftlerin daha iyi iletişim kurmalarına, birbirlerini daha iyi anlamalarına ve ilişkilerini güçlendirmelerine yardımcı olur.

Atölye çalışmaları, çift danışmanları tarafından yönetilir, çiftlerin kendilerini ve birbirlerini daha iyi tanımalarına yardımcı olan etkileşimli aktiviteler içerir. Bu aktiviteler, çiftlerin birbirlerinin duygularını anlamalarına, destekleyici bir ilişki kurmalarına ve birlikte kararlar alarak daha sağlıklı bir etkileşim geliştirmelerine olanak sağlar.

Beceri Geliştirme Atölyesi

 

Diğer Hizmetlerimiz

Bilgi Talebi

Bilgi almak istediğiniz konu hakkında bize ulaşabilirsiniz. Mesajlarınız en kısa süre içerisinde uzmanlarımız tarafından cevaplanacaktır.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field